Token (6.x-1.12) - en to he translation catalogue (142 entries)

en: Subject
he: נושא

en: error
he: שגיאות

en: Message
he: הודעה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: URL
he: כתובת URL

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: Node type
he: סוג תוכן

en: action
he: פעולה

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: Unable to send email to %recipient
he: אין אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני ל%recipient

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: Drupal
he: דרופל

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Recipient
he: נמען

en: The name of the menu the node belongs to.
he: שם התפריט אליו שייך פריט התוכן.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
he: אוצר המילים שאליו שייך הסיווג הראשון של הדף.

en: The name of the category.
he: שם הקטגוריה.

en: The id number of the category.
he: המספר המזהה של הסיווג

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Token
he: אסימון

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Token actions
he: פעולות אסימון

en: Replacement value
he: ערך חלופי

en: tokens
he: אסימונים

en: User's name
he: שם המשתמש

en: User's unfiltered name. WARNING - raw user input.
he: השם המשתמש הבלתי מסונן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: User's ID
he: מזהה המשתמש

en: User's email address
he: כתובת הדוא"ל של המשתמש

en: User's registration date
he: תאריך רישום המשתמש

en: Days since the user registered
he: ימים מאז שהמשתמש נרשם

en: User's last login date
he: תאריך כניסה אחרון של המשתמש

en: Days since the user's last login
he: ימים מאז הכניסה האחרונה של המשתמש

en: The current date in the user's timezone
he: התאריך הנוכחי באזור הזמן של המשתמש

en: The URL of the user's profile page.
he: כתובת ה-URL של דף פרופיל המשתמש.

en: The URL the user's account editing page.
he: כתובת ה-URL של דף עריכת חשבון המשתמש.

en: Replacement patterns for @name
he: תבניות החלפה עבור @name

en: Comment title
he: כותרת תגובה

en: Node type (user-friendly version)
he: סוג פריט התוכן (גרסה ידידותית למשתמש)

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
he: כותרת פריט תוכן בלתי מסוננת. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Node author's user id
he: מזהה המשתמש של מחבר פריט התוכן

en: Node author's user name
he: שם המשתמש של מחבר פריט התוכן

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
he: שם מתשתמש מחבר פריט התוכן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
he: כתובת ה-URL אליה צריך להפנות את המשתמש. זו יכולה להיות כתובת URL פנימית כגון node/123 או כתובת וRL חיצונית כגון http://drupal.org.

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
he: ניתן להשתמש בכל האסימונים לתאריכי יצירת פריטי תוכן גם עם הקידומת "mod-"; צורה שו תגרום לשימוש בתאריך העדכון במקום בתאריך היצירה.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
he: נתיב התפקיט (כפי שמשתקף בשביל הניווט), לא כולל Home או[menu]. מופרד על ידי /.

en: Name of top taxonomy term
he: שם מושג הטקסונומיה העליון

en: Unfiltered name of top taxonomy term. WARNING - raw user input.
he: השם הבלתי מסונן של מונח הטקסונומיה הראשון. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: ID of top taxonomy term
he: מזהה המונח הראשון של הטקסונומיה

en: The id number of the category's parent vocabulary.
he: מספר המזהה של אוצר המילים האב של הסיווג.

en: The unfiltered vocabulary that the page's first category belongs to. WARNING - raw user input.
he: אוצר המילים הבלתי מסונן שאליו שייכת הקטגוריה הראשונה של הדף. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The unfiltered name of the category. WARNING - raw user input.
he: שם הסיווג, בלתי מסונן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Token replacement patterns
he: תבניות החלפת אסימונים

en: Comment's node ID
he: מזהה פריט התוכן של התגובה

en: Comment title. WARNING - raw user input
he: כותרת התגובה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Comment body
he: גוף התגובה

en: Comment body. WARNING - raw user input
he: גוף התגובה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Comment author's user id
he: מזהה המשתמש של מחבר התגובה

en: Comment author's user name
he: שם המשתמש של מחבר התגובה

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
he: שם משתמש מחבר התגובה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Comment author's home page.
he: הגב לדף הבית של במחבר.

en: Comment author's e-mail.
he: דוא"ל מחבר התגובה.

en: Comment author's e-mail. WARNING - raw user input.
he: דוא"ל מחבר התגובה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Comment creation year (four digit)
he: שנת יצירת התגובה (ארבע ספרות)

en: Comment creation year (two digit)
he: תאריך יציאת התגובה (שתי ספרות)

en: Comment creation month (full word)
he: חודש יצירת הודעה (מילה שלמה)

en: Comment creation month (abbreviated)
he: חודש יצירת התגובה (מקוצר)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
he: חודש יצירת התגובה (שתי ספרות, מרופדות באפסים)

en: Comment creation month (one or two digit)
he: חודש יצירת התגובה (ספרה אחת או שתיים)

en: Comment creation week (two digit)
he: שבוע יצירת התגובה (שתי ספרות)

en: Comment creation date (day of month)
he: תאריך יצירת התגובה (יום בחודש)

en: Comment creation day (full word)
he: יום יצירת התגובה (מילה שלמה)

en: Comment creation day (abbreviation)
he: יום יצירת התגובה (קיצור)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
he: יום יצירת תאריך (שתי ספרות, מרופד אפסים)

en: Comment creation day (one or two digit)
he: יום יצירת התגובה (ספרה אחת או שתיים)

en: Node language
he: שפת פריט התוכן

en: Node author's e-mail.
he: הדוא"ל של מחבר פריט התוכן.

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
he: דוא"ל מחבר פריט התוכן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Name of top term's vocabulary
he: שם אוצר המילים של המונח הראשון

en: Unfiltered name of top term's vocabulary. WARNING - raw user input.
he: השם הבלתי מסונן של אוצר המילים של המונח הראשון. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: ID of top term's vocabulary
he: מזהה אוצר המילים של המונח הראשון

en: Node creation year (four digit)
he: שנת יצירת פריט התוכן (ארבע ספרות)

en: Node creation year (two digit)
he: שנת יצירת פריט התוכן (שתי ספרות)

en: Node creation month (full word)
he: חודש יצירת פריט תוכן (מילה שלמה)

en: Node creation month (abbreviated)
he: חודש יצירת פריט מידע (מקוצר)

en: Node creation month (two digit, zero padded)
he: חודש יצירת פריט התוכן (שתי ספרות, התוספת אפסים)

en: Node creation month (one or two digit)
he: חודש יצירת פריט התוכן (ספרה אחת או שתיים)

en: Node creation week (two digit)
he: שבוע יצירת פריט מידע (שתי ספרות)

en: Node creation date (day of month)
he: תאריך יצירת פריט התוכן (יום בחודש)

en: Node creation day (full word)
he: יום יצירת פריט התוכן (מילה שלמה)

en: Node creation day (abbreviation)
he: יום יצירת פריט התוכן (קיצור)

en: Node creation day (two digit, zero-padded)
he: יום יצירת פריט תוכן (שתי ספרות, מרופד אפסים)

en: Node creation day (one or two digit)
he: יופ יצירת פריט התוכן (ספרה אחת או שתיים)

en: The name of the menu the node belongs to. WARNING - raw user input.
he: שם התפריט אליו שייך פריט התוכן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /. WARNING - raw user input.
he: נתיב התפריט ללא סינון (כמשתקף בשביל הניווט), לא כולל Home או [menu]. מופרד על ידי /. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The text used in the menu as link text for this item.
he: הטקסט המשמש בתפריט לקישור לפריט זה.

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item. WARNING - raw user input.
he: הטקסט הבלתי מסונן המשמש בתפריט כטקסט הקישור עבור פריט זה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The title of the node's book parent.
he: כותרת אב ספר פריט התוכן.

en: The id of the node's book parent.
he: מזהה ספר האב של פריט התוכן.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
he: כותרות כל האבות בהיררכיית הספר של פריט התוכן.

en: The unfiltered title of the node's book parent. WARNING - raw user input.
he: הכותרת הבלתי מסוננת של ספר האב של פריט התוכן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The unfiltered titles of all parents in the node's book hierarchy. WARNING - raw user input.
he: הכותרות הבלתי מסוננות של כל האבות בהיררכיית הספר של פריט התוכן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The name of the currently logged in user.
he: שם המשתמש המחובר כעת.

en: The user ID of the currently logged in user.
he: מזהה המשתמש של המשתמש הנוכחי.

en: The email address of the currently logged in user.
he: כתובת הדוא"ל של המשתמש הנוכחי.

en: The url of the current Drupal website.
he: כתובת ה-URL של האתר הנוכחי של דרופל.

en: The name of the current Drupal website.
he: שם אתר דרופל הנוכחי.

en: The slogan of the current Drupal website.
he: סיסמת הפרסומת של אתר דרופל הנוכחי.

en: The mission of the current Drupal website.
he: היעוד של אתר דרופל הנוכחי.

en: The contact email address for the current Drupal website.
he: כתובת דוא"ל ליצירת הקשר עם אתר דרופל הנוכחי.

en: The current date on the site's server.
he: התאריך הנוכחי בשרת האתר.

en: The current year (four digit)
he: השנה הנוכחית (ארבע ספרות)

en: The current year (two digit)
he: השנה הנוכחית (שתי ספרות)

en: The current month (full word)
he: החודש הנוכחי (מילה מלאה)

en: The current month (abbreviated)
he: החודש הנוכחי (מקוצר)

en: The current month (two digit, zero padded)
he: החודש הנוכחי (שתי ספרות, מרופדות באפסים)

en: The current month (one or two digit)
he: החודש הנוכחי (ספרה אחת או שתיים)

en: The current week (two digit)
he: השבוע הנוכחי (שתי ספרות)

en: The current date (day of month)
he: התאריך הנוכחי (יום בחודש)

en: The current day (full word)
he: היום הנוכחי (מילה שלמה)

en: The current day of week (abbreviation)
he: היום הנוכחי בשבוע (קיצור)

en: The current day (two digit, zero-padded)
he: היום הנוכחי (שתי ספרות, מרופדות באפסים)

en: The current day (one or two digit)
he: היום הנוכחי (ספרה אחת או שתיים)

en: The current page number for paged lists
he: מספר הדף הנוכחי לרשימות בדפים.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
he: חותמת הזמן הנוכחית כשניות מאז הראשון בינואר 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
he: מספר אקראי חד-ספרתי.

en: A randomly generated three-digit number.
he: מספר תלת-ספרתי אקראי.

en: A randomly generated ten-digit number.
he: מספר אקראי בעל עשר ספרות.

en: Randomly generated single-digit letter.
he: אות אקראית.

en: Randomly generated three-digit letters.
he: מספר אקראי תלת-ספרתי.

en: Randomly generated ten-digit letters.
he: מחרוזת אקראית בת עשר אותיות.

en: Display a tokenized message to the user
he: הצג למשתמש מסר מחולק לאסימונים.

en: Send tokenized e-mail
he: שלח דוא"ל המחולק לאסימונים

en: Redirect to a tokenized URL
he: הפנה לכתובת URL המחולקת לאסימונים

en: The email address to which the message should be sent.
he: כתובת הדוא"ל אליה יש לשלוח את המסר.

en: The message that should be sent.
he: המסר שאמור להשלח.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים כדי לייצר את נתיב ה-URL. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: The message to be displayed to the current user.
he: ההודעה שתוצג למשתמש הנוכחי.

en: The following placeholder tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים במסר הטקסט המותאם אישית. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: בנתיב כתובת ה-URL ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
he: מספק API משותף להחלפת ממלאי מקום טקסטואלים בנתונים אמיתיים.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
he: מספק אסימונים נוספים ובסיס לבניית אסימונים משלך.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
he: מספקת גירסאות משודרגות של פעולות ליבת דרופל באמצעות מודול האסימון.
