Token (6.x-1.12) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: error
lv: kļūda

en: Message
lv: Ziņojums

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: action
lv: darbība

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: The name of the menu the node belongs to.
lv: Ierakstam atbilstošās izvēlnes nosaukums.

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Token
lv: Marķieris

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Replacement patterns for @name
lv: Aizvietošanas šablons @name

en: Comment title
lv: Komentāra virsraksts

en: Node type (user-friendly version)
lv: Satura veids (lietojām saprotama versija)

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
lv: Nefiltrēts satura virsraksts, UZMANĪBU - ne-validēts lietotāja ievades teksts

en: Node author's user id
lv: Satura autora lietotāja ID

en: Node author's user name
lv: Satura autora lietotājvards

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
lv: Satura autora lietotājvārds. UZMANĪBU - nefiltrēts lietotāja ievades teksts

en: Token replacement patterns
lv: Marķiera aizvietošanas šablons

en: Comment title. WARNING - raw user input
lv: Komentāra virsraksts, UZMANĪBU nefiltrēts lietotāja ievades teksts

en: Comment body
lv: Komentāra saturs

en: Comment body. WARNING - raw user input
lv: Komentāra saturs. UZMANĪBU - nefiltrēts lietotāja ievades teksts

en: Comment author's user id
lv: Komentāra autora lietotāja ID

en: Comment author's user name
lv: Komentāra autora lietotāja vārds

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
lv: Komentāra autora lietotājvards. UZMANĪBU - nefiltrēts lietotāja ievades teksts.

en: Comment author's home page.
lv: Komentāra autorā mājas lapa

en: Comment author's e-mail.
lv: Komentāra autora e-pasts

en: Comment author's e-mail. WARNING - raw user input.
lv: Komentāra autora e-pasts. UZMANĪBU - nefiltrēts lietotāja ievades teksts.

en: Comment creation year (four digit)
lv: Komentāra pievienošanas gads (četru ciparu formāts)

en: Comment creation year (two digit)
lv: Komentāra pievienošanas gads (divu ciparu formāts)

en: Comment creation month (full word)
lv: Komentāra pievienošanas mēnesis (pilns vārds)

en: Comment creation month (abbreviated)
lv: Komentāra pievienošanas mēnesis (saīsināts)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
lv: Komentāra pievienošanas mēnesis (divciparu ieskaito nulli)

en: Comment creation month (one or two digit)
lv: Komentāra pievienošanas mēnesis (vienciparu vai divciparu)

en: Comment creation week (two digit)
lv: Komentāra pievienošanas nedēļa (divciparu)

en: Comment creation date (day of month)
lv: Komentāra pievienošanas datums (mēneša diena)

en: Comment creation day (full word)
lv: Komentāra pievienošanas diena (pilns vārds)

en: Comment creation day (abbreviation)
lv: Komentāra pievienošanas diena (saīsinājums)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
lv: Komentāra pievienošanas diena (divciparu, ieskaitot nulli)

en: Comment creation day (one or two digit)
lv: Komentāra pievienošanas diena (vienciparu vai divciparu)

en: Node language
lv: Satura valoda

en: Node author's e-mail.
lv: Satura autora e-pasts

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
lv: Satura autora e-pasts. UZMANĪBU - nefiltrēts lietotāja ievades teksts
