Token (6.x-1.12) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: error
mr: तृटी

en: Message
mr: संदेश

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: action
mr: कृती

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Anonymous
mr: अज्ञात
