Token (6.x-1.12) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: error
ne: त्रुटि

en: Message
ne: सन्देश

en: URL
ne: यूआरएल

en: action
ne: कार्य

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Anonymous
ne: अज्ञात
