Token (6.x-1.12) - en to nl translation catalogue (134 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: error
nl: fout

en: Message
nl: Bericht

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Node type
nl: Node-type

en: action
nl: actie

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een e-mail naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: The name of the menu the node belongs to.
nl: De naam van het menu waartoe de node behoort.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
nl: De woordenlijst waartoe de eerste categorie van de pagina behoort.

en: The name of the category.
nl: Naam van de categorie.

en: The id number of the category.
nl: Het ID-nummer van de categorie

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Node title
nl: Node-titel

en: Token actions
nl: Token-acties

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: tokens
nl: patronen voor vervanging

en: User's name
nl: Gebruikersnaam

en: User's unfiltered name. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde naam van de gebruiker. WAARSCHUWING:  onbewerkte gebruikersinvoer.

en: User's ID
nl: Gebruikers-ID

en: User's email address
nl: E-mailadres gebruiker

en: User's registration date
nl: Registratiedatum gebruiker

en: Days since the user registered
nl: Aantal dagen dat de gebruiker geregistreerd is

en: User's last login date
nl: Gebruiker laatste login datum

en: Days since the user's last login
nl: Dag wanneer gebruiker voor het laatst ingelogd was

en: The current date in the user's timezone
nl: De huidige datum in de tijdzone van de gebruiker.

en: The URL of the user's profile page.
nl: De URL van het gebruikersprofiel

en: The URL the user's account editing page.
nl: De URL naar de bewerkingspagina van het gebruikersaccount.

en: Replacement patterns for @name
nl: Vervangpatronen voor @name

en: Comment title
nl: Titel van de reactie

en: Node type (user-friendly version)
nl: Inhoudstype (gebruiksvriendelijke versie)

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde nodetitel. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Node author's user id
nl: Gebruikers-ID van de auteur van de node

en: Node author's user name
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de node

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de node. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
nl: Alle tokens voor de aanmaakdatum van de node kunnen ook gebruikt worden met het 'mod-' voorvoegsel; de wijzigingsdatum wordt dan gebruikt in plaats van de aanmaakdatum.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: Name of top taxonomy term
nl: Naam van de hoofdtaxonomieterm

en: Unfiltered name of top taxonomy term. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde naam van de hoofdtaxonomieterm. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: ID of top taxonomy term
nl: ID van de hoofdtaxonomieterm

en: The id number of the category's parent vocabulary.
nl: Het ID-nummer van de bovenliggende woordenlijst van de categorie.

en: The unfiltered vocabulary that the page's first category belongs to. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde naam van de woordenlijst waar de eerste categorie van de pagina toebehoort. WAARSCHUWING: onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The unfiltered name of the category. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde naam van de categorie. WAARSCHUWING:  onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en: Comment's node ID
nl: Node-ID van de reactie

en: Comment title. WARNING - raw user input
nl: Titel van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer

en: Comment body
nl: Berichttekst van de reactie

en: Comment body. WARNING - raw user input
nl: Berichttekst van de reactie. Waarschuwing - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Comment author's user id
nl: Gebruikers-ID van de auteur van de reactie

en: Comment author's user name
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de reactie

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer

en: Comment author's home page.
nl: Site van de auteur van de reactie.

en: Comment author's e-mail.
nl: E-mail van de auteur van de reactie.

en: Comment author's e-mail. WARNING - raw user input.
nl: E-mail van de auteur van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Comment creation year (four digit)
nl: Jaar waarin de reactie is aangemaakt (vier cijfers)

en: Comment creation year (two digit)
nl: Jaar waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers)

en: Comment creation month (full word)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (als woord)

en: Comment creation month (abbreviated)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (afgekort)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers met voorloopnul(len))

en: Comment creation month (one or two digit)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (een of twee cijfers)

en: Comment creation week (two digit)
nl: Week waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers)

en: Comment creation date (day of month)
nl: Datum waarop de reactie is aangemaakt (dag van de maand)

en: Comment creation day (full word)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (volledig woord)

en: Comment creation day (abbreviation)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (afkorting)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (twee cijfers, met voorloopnullen)

en: Comment creation day (one or two digit)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: Node language
nl: Taal van de node

en: Node author's e-mail.
nl: E-mail van de auteur van de node.

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
nl: E-mail van de auteur van de node. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Name of top term's vocabulary
nl: Naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm

en: Unfiltered name of top term's vocabulary. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: ID of top term's vocabulary
nl: ID van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm.

en: Node creation year (four digit)
nl: Jaar waarin de node is aangemaakt (vier cijfers)

en: Node creation year (two digit)
nl: Jaar waarin de node is aangemaakt (twee cijfers)

en: Node creation month (full word)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (volledig woord)

en: Node creation month (abbreviated)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (afgekort)

en: Node creation month (two digit, zero padded)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (twee cijfers, met voorloopnullen)

en: Node creation month (one or two digit)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: Node creation week (two digit)
nl: Week waarin de node is aangemaakt (twee cijfers)

en: Node creation date (day of month)
nl: Dag van de maand waarop de node is aangemaakt

en: Node creation day (full word)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (volledig woord)

en: Node creation day (abbreviation)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (afkorting)

en: Node creation day (two digit, zero-padded)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (twee cijfers, voorloopnullen)

en: Node creation day (one or two digit)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: The name of the menu the node belongs to. WARNING - raw user input.
nl: De naam van het menu waar de node bij hoort. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /. WARNING - raw user input.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The text used in the menu as link text for this item.
nl: De tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item.

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The title of the node's book parent.
nl: De titel van de bovenliggende boekpagina.

en: The id of the node's book parent.
nl: Het ID van de bovenliggende boekpagina.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
nl: De titels van alle bovenliggende boekpagina's.

en: The unfiltered title of the node's book parent. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde titel van de bovenliggende boekpagina. Waarschuwing: dit is onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The unfiltered titles of all parents in the node's book hierarchy. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde titels van alle bovenliggende boekpagina's. WAARSCHUWING: dit is onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The name of the currently logged in user.
nl: De naam van de huidige ingelogde gebruiker.

en: The user ID of the currently logged in user.
nl: De gebruikers-ID van de ingelogde gebruiker.

en: The email address of the currently logged in user.
nl: Het e-mailadres van de ingelogde gebruiker.

en: The url of the current Drupal website.
nl: De URL van de huidige Drupal-website.

en: The name of the current Drupal website.
nl: De naam van de huidige Drupal-website.

en: The slogan of the current Drupal website.
nl: De slogan van de huidige Drupal-website.

en: The mission of the current Drupal website.
nl: De missie van de huidige Drupal-website.

en: The contact email address for the current Drupal website.
nl: Het contact-e-mailadres van de Drupal-website.

en: The current date on the site's server.
nl: De huidige datum op de webserver.

en: The current year (four digit)
nl: Het huidige jaar (4-cijferig)

en: The current year (two digit)
nl: Het huidige jaar (2-cijferig)

en: The current month (full word)
nl: De huidige maand (volledig woord)

en: The current month (abbreviated)
nl: De huidge maand (afgekort woord)

en: The current month (two digit, zero padded)
nl: De huidige maand (2-cijferig, voorloopnullen)

en: The current month (one or two digit)
nl: De huidige maand (1 of 2-cijferig)

en: The current week (two digit)
nl: De huidige week (2-cijferig)

en: The current date (day of month)
nl: De huidige datum (dag van de maand)

en: The current day (full word)
nl: De huidige dag (volledig woord)

en: The current day of week (abbreviation)
nl: De huidige dag van de week (afgekort)

en: The current day (two digit, zero-padded)
nl: De huidige dag (2-cijferig, met voorloopnullen)

en: The current day (one or two digit)
nl: De huidige dag (1 of 2-cijferig)

en: The current page number for paged lists
nl: Het huidige paginanummer voor gepagineerde lijsten.

en: A randomly generated SHA1 hash.
nl: Een willekeurig gegenereerde SHA1 hash.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
nl: Het huidige tijdstip in seconden sinds 1 januari 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: A randomly generated three-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: A randomly generated ten-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: Randomly generated single-digit letter.
nl: Willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: Randomly generated three-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: Randomly generated ten-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: The email address to which the message should be sent.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naar toegezonden moet worden.

en: The message that should be sent.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden.

en: The message to be displayed to the current user.
nl: Het bericht om te tonen aan de huidige gebruiker.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
nl: Voorziet in een gedeelde API waarmee tekstuele plaatshouders vervangen worden door echte data.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
nl: Biedt extra tokens en een startpunt voor het maken van uw eigen tokens.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
nl: Levert uitgebreide versies van de core Drupal acties door middel van de Token-module.
