Token (6.x-1.12) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: The subject of the message.
or: ସନ୍ଦେଶ ର ବିଷୟ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
