Token (6.x-1.12) - en to sk translation catalogue (111 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: error
sk: chyba

en: Message
sk: Správa

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Placeholder tokens
sk: Nahrádzajúce tokeny

en: Node type
sk: Typ uzla

en: action
sk: akcia

en: Sent email to %recipient
sk: Poslať e-mail na adresu %recipient

en: Unable to send email to %recipient
sk: Nedá sa poslať e-mail na adresu %recipient

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: Recipient
sk: Príjemca

en: The name of the menu the node belongs to.
sk: Názov menu, ku ktorému patrí uzol.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
sk: Slovník ku ktorému patrí prvá kategória stránky.

en: The name of the category.
sk: Meno kategórie

en: The id number of the category.
sk: ID číslo kategórie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Node title
sk: Nadpis

en: Token actions
sk: Akcie Tokenu

en: Replacement value
sk: Hodnota na nahradenie

en: tokens
sk: tokeny

en: User's name
sk: Meno používateľa

en: User's unfiltered name. WARNING - raw user input.
sk: Nefiltrované meno používateľa. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj.

en: User's ID
sk: ID používateľa

en: User's email address
sk: E-mail používateľa

en: User's registration date
sk: Dátum registrácie používateľa

en: Days since the user registered
sk: Počet dní od registrácie používateľa

en: User's last login date
sk: Posledné prihlásenie používateľa

en: Days since the user's last login
sk: Počet dní od poslednej návštevy používateľa

en: The current date in the user's timezone
sk: Dátum v časovej zóne používateľa

en: The URL of the user's profile page.
sk: URL adresa stránky používateľského profilu.

en: The URL the user's account editing page.
sk: URL stránky zmeny účtu používateľa

en: Comment title
sk: Titulok komentára

en: Node type (user-friendly version)
sk: Typ uzla (používateľsky prijateľná verzia)

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
sk: Neprefiltrovaný titulok obsahu. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj

en: Node author's user id
sk: ID autora uzla.

en: Node author's user name
sk: Meno autora obsahu

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
sk: Meno autora uzla. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
sk: URL, na kterú má byť používateľ presmerovaný. Môže to byť vnútoná URL, napr. node/1234, alebo externá URL, napr. http://drupal.org.

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
sk: Všetky symboly pre dátumy vytvorenia obsahu môžu byť tiež používané s prefixom "mod-";  týmto sa bude používať dátum modifikácie skôr ako dátum vytvorenia.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
sk: Cesta menu (tak ako sa zobrazuje v navigácii), pričom neobsahuje Domov alebo [menu]. Oddeľované "/".

en: Name of top taxonomy term
sk: Meno najvyššieho taxonomického výrazu

en: Unfiltered name of top taxonomy term. WARNING - raw user input.
sk: Neprefiltrované meno hlavného systematického výrazu. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj.

en: ID of top taxonomy term
sk: ID najvyššieho taxonomického výrazu

en: The id number of the category's parent vocabulary.
sk: ID číslo hlavnej kategórie slovníka.

en: The unfiltered vocabulary that the page's first category belongs to. WARNING - raw user input.
sk: Neprefiltrovaný slovník ku ktorému patrí prvá kategória stránky. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj.

en: The unfiltered name of the category. WARNING - raw user input.
sk: Neprefiltrovaný názov kategórie. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj

en: Comment title. WARNING - raw user input
sk: Titulok komentára. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj

en: Comment body
sk: Telo komentára

en: Comment body. WARNING - raw user input
sk: Telo komentára. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj

en: Comment author's user id
sk: ID autora komentára

en: Comment author's user name
sk: Meno autora komentára

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
sk: Meno autora komentára. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj

en: Comment creation year (four digit)
sk: Rok vytvorenia komentára (štyry cifry)

en: Comment creation year (two digit)
sk: Rok vytvorenia komentára (dve cifry)

en: Comment creation month (full word)
sk: Mesiac vytvorenia komentára (celé slovo)

en: Comment creation month (abbreviated)
sk: Mesiac vytvorenia komentára (skratka)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
sk: Mesiac vytvorenia komentára (dve cifry, s nulou)

en: Comment creation month (one or two digit)
sk: Mesiac vytvorenia komentára (jedna alebo dve cifry)

en: Comment creation week (two digit)
sk: Týždeň vytvorenia komentára (dve cifry)

en: Comment creation date (day of month)
sk: Dátum vytvorenia komentára (deň v mesiaci)

en: Comment creation day (full word)
sk: Deň vytvorenia komentára (celé slovo)

en: Comment creation day (abbreviation)
sk: Deň vytvorenia komentára (skratka)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
sk: Deň vytvorenia komentára (dve cifry, s nulou)

en: Comment creation day (one or two digit)
sk: Deň vytvorenia komentára (jedna alebo dve cifry)

en: Name of top term's vocabulary
sk: Meno najvyššieho slovníka výrazu

en: Unfiltered name of top term's vocabulary. WARNING - raw user input.
sk: Nefiltrované meno najvyššieho slovníka výrazu. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj

en: ID of top term's vocabulary
sk: ID najvyššieho slovníka výrazu

en: Node creation year (four digit)
sk: Rok vytvorenia uzla (štyri cifry)

en: Node creation year (two digit)
sk: Rok vytvorenia uzla (dve cifry)

en: Node creation month (full word)
sk: Mesiac vytvorenia uzla (celé slovo)

en: Node creation month (abbreviated)
sk: Mesiac vytvorenia uzla (skratka)

en: Node creation month (two digit, zero padded)
sk: Mesiac vytvorenia uzla (dve cifry, s nulou)

en: Node creation month (one or two digit)
sk: Mesiac vytvorenia uzla (jedna alebo dve cifry)

en: Node creation week (two digit)
sk: Týždeň vytvorenia uzla (dve cifry)

en: Node creation date (day of month)
sk: Dátum vytvorenia uzla (deň v mesiaci)

en: Node creation day (full word)
sk: Deň vytvorenia uzla (celé slovo)

en: Node creation day (abbreviation)
sk: Deň vytvorenia uzla (skratka)

en: Node creation day (two digit, zero-padded)
sk: Deň vytvorenia uzla (dve cifry, s nulou)

en: Node creation day (one or two digit)
sk: Deň vytvorenia uzla (jedna alebo dve cifry)

en: The name of the menu the node belongs to. WARNING - raw user input.
sk: Meno menu, ku ktorému patrí uzol. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /. WARNING - raw user input.
sk: Neprefiltrovaná cesta menu (ako sa zobrazuje v drobkovej navigácií), pričom neobsahuje Domov alebo [menu]. Oddeľované "/". UPOZORNENIE - nespracovaný údaj.

en: The title of the node's book parent.
sk: Názov uzla s úvodnou stranou knihy.

en: The id of the node's book parent.
sk: ID uzla s úvodnou stranou knihy.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
sk: Mená všetkých uzlov úvodných strán v knižnej hierarchií.

en: The unfiltered title of the node's book parent. WARNING - raw user input.
sk: Nefiltrovaný názov uzla úvodnej strany knihy. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj.

en: The unfiltered titles of all parents in the node's book hierarchy. WARNING - raw user input.
sk: Nefiltrované názvy všetkých hlavných uzlov v knižnej hierarchii. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj.

en: The name of the currently logged in user.
sk: Meno prihláseného používateľa.

en: The user ID of the currently logged in user.
sk: Používateľské ID práve prihláseného užívateľa

en: The email address of the currently logged in user.
sk: E-mail prihláseného používateľa.

en: The url of the current Drupal website.
sk: URL adresa tejto Drupal webstránky

en: The name of the current Drupal website.
sk: Meno tejto Drupal webstránky

en: The slogan of the current Drupal website.
sk: Slogan tejto Drupal webstránky

en: The contact email address for the current Drupal website.
sk: Kontaktný E-mail tejto Drupal webstránky

en: The current date on the site's server.
sk: Aktuálny dátum servera

en: The current year (four digit)
sk: Aktuálny rok (štvormiestne číslo)

en: The current year (two digit)
sk: Aktuálny rok (dvojmiestne číslo)

en: The current week (two digit)
sk: Aktuálny týždeň (dvojmiestne číslo)

en: The current date (day of month)
sk: Aktuálny dátum (deň mesiaca)

en: The current day (one or two digit)
sk: Aktuálny deň (jedno alebo dvojmiestne číslo)

en: Display a tokenized message to the user
sk: Zobraziť tokenizovanú správu používateľovi

en: Send tokenized e-mail
sk: Poslať tokenizovaný e-mail

en: Redirect to a tokenized URL
sk: Presmerovať na tokenizovanú URL adresu

en: The email address to which the message should be sent.
sk: Emailová adresa, na ktorú má byť odoslaná správa.

en: The message that should be sent.
sk: Správa, ktorá by mala byť odoslaná.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
sk: Nasledujúce nahrádzajúce tokeny môžu byť použité pri generovaní URL adries. Niektoré tokeny nemusia byť dostupné, závisí to od toho, pri akej akcii majú byť použité.

en: The message to be displayed to the current user.
sk: Správa, ktorá má byť zobrazená súčasnému používateľovi.

en: The following placeholder tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
sk: Nasledujúce nahrádzajúce tokeny môžu byť použité v prispôsobenom texte správy. Niektoré tokeny nemusia byť dostupné, závisí to od toho, pri akej akcii majú byť použité.

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
sk: Nasledujúce nahrádzajúce tokeny môžu byť použité v URL adresách. Niektoré tokeny nemusia byť dostupné, závisí to od toho, pri akej akcii majú byť použité.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
sk: Poskytuje zdielané API rozhranie, ktoré nahrádza textové nahrádzajúce značky aktuálnymi dátami

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
sk: Poskytuje vylepšenie akcií jadra Drupalu používaním modulu Token.
