Token (6.x-1.13) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: error
eu: errorea

en: Message
eu: Mezua

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Placeholder tokens
eu: Leku-markaren tokenak

en: Node type
eu: Nodo mota

en: action
eu: ekintza

en: Sent email to %recipient
eu: Bidali eposta %recipient-ri

en: The subject of the message.
eu: Mezuaren gaia

en: Comment ID
eu: Iruzkinaren IDa

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Token actions
eu: Token ekintzak

en: tokens
eu: tokenak

en: User's name
eu: Erabiltzailearen izena

en: User's ID
eu: Erabiltzailearen IDa

en: User's email address
eu: Erabiltzailearen epostaren helbidea

en: User's registration date
eu: Erabiltzailearen erregistratze data

en: The current date in the user's timezone
eu: Uneko data erabiltzailearen ordu-zonan

en: Comment title
eu: Iruzkinaren izena

en: Comment body
eu: Iruzkinaren gorputza

en: Comment author's home page.
eu: Iruzkinaren egilearen etxeko orria.

en: Comment author's e-mail.
eu: Iruzkinaren egilearen eposta.

en: Node language
eu: Nodo hizkuntza

en: Node author's e-mail.
eu: Nodo egilearen eposta.

en: The name of the current Drupal website.
eu: Uneko Drupal webgunearen izena.

en: The slogan of the current Drupal website.
eu: Uneko Drupal webgunearen slogan-a.

en: The contact email address for the current Drupal website.
eu: Uneko Drupal webgunearen kontaktuaren eposta.

en: The current date on the site's server.
eu: Uneko Drupal webgunearen data.

en: Display a tokenized message to the user
eu: Erakutsi tokenizatutako mezua erabiltzaileari

en: Send tokenized e-mail
eu: Bidali tokenizatutako eposta

en: The message to be displayed to the current user.
eu: Uneko erabiltzaileari erakutsiko zaion mezua.

en: No tokens available.
eu: Ez dago aldagairik (tokens) gaituta.

en: Comment title.
eu: Iruzkinaren izenburua.

en: Comment body.
eu: Iruzkinaren gorputza.

en: Comment author's user name.
eu: Iruzkinaren egilearen erabiltzaile izena.

en: Node author's user name.
eu: Nodo egilearen erabiltzaile izena.

en: The current
eu: Unekoa
