Token (6.x-1.13) - en to my translation catalogue (36 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Message
my: သတင်း

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Comment ID
my: ထင်မြင်ချက်ခေါင်းစဉ်

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: The name of the category.
my: အမျိုးအစား အမည်

en: The id number of the category.
my: အမျိုးအစား အမှတ်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: User's name
my: အသုံးပြုသူ၏နာမည်

en: User's email address
my: အသုံးပြုသူ၏အီးမေး(လ်)လိပ်စာ

en: Comment title
my: အကြံပြုချက်/ထင်မြင်ချက်ခေါင်းစဉ်

en: Comment body
my: ထင်မြင်ချက်စာကိုယ်

en: Comment author's user id
my: မှတ်ချက်ပြုရေးသားသူ၏ အသုံးပြုသူ မှတ်ပုံတင်အမှတ်

en: Comment author's user name
my: ထင်မြင်ချက်ရေးသူ၏နာမည်

en: Comment author's home page.
my: မှတ်ချက်ပြုရေးသားသူ၏ အင်တာနက်လိပ်စာ

en: Comment author's e-mail.
my: မှတ်ချက်ပြုရေးသားသူ၏ အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Node language
my: Node ၏ ဘာသာစကား

en: Comment title.
my: ထင်မြင်ချက်ခေါင်းစဉ်

en: Comment body.
my: ထင်မြင်ချက်စာကိုယ်

en: Comment author's user name.
my: ထင်မြင်ချက်ရေးသူ၏နာမည်

en: Comment creation
my: ထင်မြင်ချက်အား ရေးသားခြင်း

en: The current
my: မျက်မှောက်/လက်ရှိ

en: !description year (four digit)
my: !description ခုနှစ် (ဂဏာန်းလေးလုံး)

en: !description year (two digit)
my: !description ခုနှစ် (ဂဏာန်းနှစ်လုံး)

en: !description month (full word)
my: !description လ (အပြည့်အစုံ)

en: !description month (abbreviated)
my: !description လ (အတိုကောက်)

en: !description month (two digits with leading zeros)
my: !description လ (ဂဏာန်းနှစ်လုံး ဖြစ်ပြီး သုံညဂဏာန်းအား ဦးစွာရေးသားရမည်)

en: !description month (one or two digits without leading zeros)
my: !description လ (ဂဏာန်းတစ်လုံး သို့မဟုတ် နှစ်လုံး ဖြစ်ပြီး သုံညဂဏာန်းအား ဦးစွာရေးသားရမည်)

en: !description week (two digits with leading zeros)
my: !description ပတ် (ဂဏာန်းနှစ်လုံး ဖြစ်ပြီး သုံညဂဏာန်းအား ဦးစွာရေးသားရမည်)

en: !description day (full word)
my: !description နေ့ (စာလုံးအပြည့်အစုံ)

en: !description day (abbreviation)
my: !description နေ့ (အတိုကောက်)
