Token (6.x-1.14) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: error
fil: mali

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
