Token (6.x-1.14) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ
