Token (6.x-1.14) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: error
nn: feil

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: action
nn: handling

en: The name of the menu the node belongs to.
nn: Namnet på menyen noden tilhøyrer.

en: Anonymous
nn: Anonym
