Token (6.x-1.14) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
