Token (6.x-1.14) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: error
ta: பிழை

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: action
ta: நடவடிக்கை

en: Sent email to %recipient
ta: %recipient க்கு மின்னஞ்சல் அனுப்பப்பட்டது

en: Unable to send email to %recipient
ta: %recipient க்கு மின்னஞ்சல் அனுப்ப முடியவில்லை

en: The subject of the message.
ta: மின்னஞ்சலின் பொருள்

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: The title of the comment.
ta: கருத்தின் தலைப்பு.

en: The name of the site.
ta: தளத்தின் பெயர்.

en: The name left by the comment author.
ta: கருத்து எழுத்தாளரால் விடப்பட்ட பெயர்.

en: The email address left by the comment author.
ta: கருத்து எழுத்தாளரால் விடப்பட்ட மின்னஞ்சல் முகவரி.

en: The type of the node.
ta: கணுவின் வகை.

en: The URL of the node.
ta: பதிவின் URL.

en: The slogan of the site.
ta: தளத்தின் வாசகம்.

en: The administrative email address for the site.
ta: தளத்தின் நிர்வாக மின்னஞ்சல்.

en: The URL of the site's front page.
ta: தளத்தின் முதல் பக்கத்தின் URL.

en: The unique ID of the user account.
ta: பயனர் அங்கத்துவ தனித்த ID.

en: The login name of the user account.
ta: பயனர் கணக்கின் உள்நுழை பெயர்.

en: The email address of the user account.
ta: பயனர் கணக்கின் மின்னஞ்சல் முகவரி.

en: The URL of the account profile page.
ta: சுயவிவர பக்கத்தின் முகவரி

en: The URL of the account edit page.
ta: அங்கத்துவ திருத்தி பக்கத்திற்கான URI.
