Token (6.x-1.14) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: error
ur: نقص

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: action
ur: عمل

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Anonymous
ur: گمنام
