Token (6.x-1.15) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: error
am: ስህተት

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
