Token (6.x-1.15) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: error
bn: ত্রুটি

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল
