Token (6.x-1.15) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: error
gu: ભુલ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: action
gu: ક્રિયા

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: The title of the comment.
gu: ટિપ્પણી નુ શીર્ષક.
