Token (6.x-1.15) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: error
is: villa

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: action
is: aðgerð

en: Sent email to %recipient
is: Sendi tölvupóst á viðtakanda %recipient

en: Unable to send email to %recipient
is: Gat ekki sent tölvupóst á %recipient

en: The subject of the message.
is: Efni skilaboðanna.

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: The title of the comment.
is: Titill ummæla.

en: The name of the site.
is: Nafnið á vefnum.

en: The slogan of the site.
is: Slagorð vefsins.

en: The administrative email address for the site.
is: Stjórnunarlegt netfang vefsins.

en: The URL of the site's front page.
is: Vefslóðin á forsíðu.
