Token (6.x-1.15) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: error
kk: Қате

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: action
kk: әрекет

en: Sent email to %recipient
kk: %recipient ке email жіберу

en: Unable to send email to %recipient
kk: %recipient email жіберу болмай жатыр

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Drupal
kk: Друпал

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
kk: URL мекенжайы пайдаланушымен қайта бағытталды. Ішкі  URL node/1234 сияқты немесе сыртқы URL http://drupal.org сияқты мүмкін болады.

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
