Token (6.x-1.15) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: action
ku: کردار

en: Sent email to %recipient
ku: ئیمێل بنێرە بۆ %recipient

en: Unable to send email to %recipient
ku: ئیمێل نەتوانرا بنێررێت بۆ %recipient

en: The subject of the message.
ku: ناونیشانی پەیام.

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: The title of the comment.
ku: ناونیشانی بۆچوون.

en: The title of the node.
ku: ناونیشانی گرێ.

en: The name of the site.
ku: ناوی ماڵپەڕ.

en: The unique ID of the comment.
ku: ID ی بێهاوتای بۆچوون.

en: The type of the node.
ku: جۆری گرێ.

en: The language the node is written in.
ku: ئەو زمانەی کە گرێی پێ نووسراوە.

en: The slogan of the site.
ku: دروشمی ماڵپەڕ.

en: The unique ID of the user account.
ku: ID ی بێهاوتای هەژماری بەکارهێنەر

en: The login name of the user account.
ku: ناوی تێپەڕبوونی هەژماری بەکارهێنەر.

en: The email address of the user account.
ku: ئیمێلی هەژماری بەکارهێنەر.
