Token (6.x-1.15) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: error
lv: kļūda

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: action
lv: darbība

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: The name of the menu the node belongs to.
lv: Ierakstam atbilstošās izvēlnes nosaukums.

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Token
lv: Marķieris

en: Replacement patterns for @name
lv: Aizvietošanas šablons @name

en: Token replacement patterns
lv: Marķiera aizvietošanas šablons

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: The unique ID of the comment.
lv: Komentāra unikālais ID.

en: The name left by the comment author.
lv: Vārds, ko atstājis komentāra autors.

en: The email address left by the comment author.
lv: E-pasta adrese, ko atstāja komentāra autors.

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The formatted content of the comment itself.
lv: Paša komentāra formatēts saturs.

en: The number of comments posted on a node.
lv: Mezglam pievienoto komentāru skaits.

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: The human-readable name of the node type.
lv: Cilvēkiem lasāms mezgla veida nosaukums.

en: The language the node is written in.
lv: Valoda, kurā mezgls ir sarakstīts.

en: The URL of the node.
lv: Mezgla URL.

en: The slogan of the site.
lv: Vietnes sauklis.

en: The administrative email address for the site.
lv: Vietnes administratīvā e-pasta adrese.

en: The URL of the site's front page.
lv: Vietnes sākumlapas URL.

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: The unique ID of the content item, or "node".
lv: Satura ieraksta vai "mezgla" unikālais ID.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
lv: Skaidrojums par mezglā izdarītajām jaunākajām izmaiņām.

en: The URL of the account edit page.
lv: Konta labošanas lapas URL.

en: The title of the current page.
lv: Pašreizējās lapas nosaukums.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
lv: Pašreizējās lapas numurs, skatot sarakstus, kas ir uz vairākām lapām.
