Token (6.x-1.15) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
