Token (6.x-1.15) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ
