Token (6.x-1.16) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: error
et: veateade

en: Message
et: Teade

en: action
et: toiming

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Recipient
et: Adressaat

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
et: Aadress, millele kasutaja tuleks suunata. See aadress võib olla sisemine URL, näiteks node/1234 või väline URL, näiteks http://drupal.org.

en: The name of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja nimi.

en: The user ID of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja ID.

en: The email address of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja e-posti aadress.

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: The unique ID of the comment.
et: Kommentaari unikaalne ID.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
et: Postituse unikaalne ID, millele see kommentaar on lisatud.

en: The name left by the comment author.
et: Kommentaari autori poolt sisestatud nimi.

en: The email address left by the comment author.
et: Kommenteerija lisatud e-posti aadress.

en: The home page URL left by the comment author.
et: Kommenteerija poolt sisestatud kodulehe URL.

en: The formatted content of the comment itself.
et: Kommentaari sisu vormindatud kujul.

en: The number of comments posted on a node.
et: Postitusele lisatud kommentaaride arv.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
et: Postitusele pärast lugeja viimast külastust lisatud kommentaaride arv.

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.

en: The human-readable name of the node type.
et: Postituse tüübi inimloetav nimetus.

en: The language the node is written in.
et: Keel, milles postitus on loodud.

en: The URL of the node.
et: Postituse URL.

en: The slogan of the site.
et: Saidi hüüdlause.

en: The optional 'mission' of the site.
et: Valikuline saidi 'missioon'.

en: The administrative email address for the site.
et: Saidi administraatori e-posti aadress.

en: The URL of the site's front page.
et: Saidi avalehe URL.

en: The unique ID of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termi unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini nimetus.

en: The optional description of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini valikuline kirjeldus.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku nimetus.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: The unique ID of the user account.
et: Kasutajakonto unikaalne ID.

en: The login name of the user account.
et: Kasutajakonto sisselogimisnimi.

en: The email address of the user account.
et: Kasutajakonto e-post.

en: The URL of the account profile page.
et: Konto profiili URL.

en: The unique ID of the content item, or "node".
et: Postituse unikaalne ID või "node".

en: The current date in the user's timezone.
et: Praegune kuupäev kasutaja ajavööndis.

en: The URL of the account edit page.
et: Konto muutmise lehekülje URL

en: The title of the current page.
et: Praeguse lehe pealkiri.
