Token (6.x-1.16) - en to lt translation catalogue (72 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: error
lt: klaida

en: Message
lt: Žinutė

en: action
lt: veiksmas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: The name of the menu the node belongs to.
lt: Meniu, kuriam priklauso šis mazgas, pavadinimas.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: The URL alias of the node.
lt: Mazgo URL.

en: Node creation
lt: Mazgo kūrimas

en: The text used in the menu as link text for this item.
lt: Tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: The name of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo vardas.

en: The user ID of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo ID.

en: The email address of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo el. pašto adresas.

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
lt: Unikalus mazgo, kuriame buvo paskelbtas komentaras, ID.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The formatted content of the comment itself.
lt: Suformatuotas komentaro turinys.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The unique ID of the author of the node.
lt: Unikalus mazgo autoriaus ID.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The human-readable name of the node type.
lt: Žmonėms suprantamas mazgo tipo pavadinimas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The optional 'mission' of the site.
lt: Svetainės misija.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: The unique ID of the content item, or "node".
lt: Unikalus turinio elemento arba "node" ID.

en: Comment creation
lt: Komentarų kūrimas

en: The current
lt: Dabartinis

en: !description year (four digit)
lt: !description metai (keturi skaitmenys)

en: !description year (two digit)
lt: !description metai (du skaitmenys)

en: !description month (full word)
lt: !description mėnuo (pilnas žodis)

en: !description month (abbreviated)
lt: !description mėnuo (sutrumpintas)

en: !description day (full word)
lt: !description diena (pilnas žodis)

en: !description day (abbreviation)
lt: !description diena (sutrumpinta)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
lt: Nenufiltruotas tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: The unique ID of the author of the comment.
lt: Unikalus komentaro autoriaus ID.

en: The title of the node the comment was posted to.
lt: Mazgo, kuriame buvo paskelbtas komentaras, pavadinimas.

en: The login name of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus prisijungimo vardas.

en: The email address of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus el. pašto adresas.

en: Node modification
lt: Mazgo redagavimas.

en: User's registration
lt: Vartotojo registracija

en: User's last login
lt: Vartotojo paskutinis prisijungimas

en: The current date in the user's timezone.
lt: Dabartinė data vartotojo laiko juostoje.

en: The URL of the account edit page.
lt: Nario paskyros redagavimo puslapio URL.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: The unique ID of the node's menu link.
lt: Unikalus mazgo meniu nuorodos ID.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
lt: Unikalus mazgo meniu tėvinės nuorodos ID.
