Token (6.x-1.16) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: error
mn: алдаа

en: Message
mn: Зурвас

en: action
mn: үйлдэл

en: Sent email to %recipient
mn: %recipient руу и-мэйл илгээгдсэн

en: Unable to send email to %recipient
mn: %recipient руу имэйл илгээх боломжгүй

en: The subject of the message.
mn: Мэдээний агуулга.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: The title of the comment.
mn: Сэтгэгдэлийн гарчиг

en: The title of the node.
mn: Зангилааны гарчиг.
