Token (6.x-1.16) - en to nl translation catalogue (132 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: error
nl: fout

en: Message
nl: Bericht

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: action
nl: actie

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een e-mail naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: The name of the menu the node belongs to.
nl: De naam van het menu waartoe de node behoort.

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Token actions
nl: Token-acties

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: Replacement patterns for @name
nl: Vervangpatronen voor @name

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: The URL alias of the node.
nl: De URL-alias van de node.

en: Node creation
nl: Node-aanmaak

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: Name of top taxonomy term
nl: Naam van de hoofdtaxonomieterm

en: ID of top taxonomy term
nl: ID van de hoofdtaxonomieterm

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en: Name of top term's vocabulary
nl: Naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm

en: ID of top term's vocabulary
nl: ID van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm.

en: The text used in the menu as link text for this item.
nl: De tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item.

en: The title of the node's book parent.
nl: De titel van de bovenliggende boekpagina.

en: The id of the node's book parent.
nl: Het ID van de bovenliggende boekpagina.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
nl: De titels van alle bovenliggende boekpagina's.

en: The name of the currently logged in user.
nl: De naam van de huidige ingelogde gebruiker.

en: The user ID of the currently logged in user.
nl: De gebruikers-ID van de ingelogde gebruiker.

en: The email address of the currently logged in user.
nl: Het e-mailadres van de ingelogde gebruiker.

en: A randomly generated SHA1 hash.
nl: Een willekeurig gegenereerde SHA1 hash.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
nl: Het huidige tijdstip in seconden sinds 1 januari 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: A randomly generated three-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: A randomly generated ten-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: Randomly generated single-digit letter.
nl: Willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: Randomly generated three-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: Randomly generated ten-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: The email address to which the message should be sent.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naar toegezonden moet worden.

en: The message that should be sent.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden.

en: The message to be displayed to the current user.
nl: Het bericht om te tonen aan de huidige gebruiker.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
nl: Voorziet in een gedeelde API waarmee tekstuele plaatshouders vervangen worden door echte data.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
nl: Biedt extra tokens en een startpunt voor het maken van uw eigen tokens.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
nl: Levert uitgebreide versies van de core Drupal acties door middel van de Token-module.

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
nl: Het unieke ID van de node waarop gereageerd is.

en: The name left by the comment author.
nl: De naam van de auteur van de reactie.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The formatted content of the comment itself.
nl: De opgemaakte inhoud van de reactie zelf.

en: The number of comments posted on a node.
nl: Het aantal reacties op een node.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een node sinds de laatste inzage.

en: The unique ID of the author of the node.
nl: Het unieke ID van de node-auteur.

en: The type of the node.
nl: Het node-type.

en: The human-readable name of the node type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van het nodetype.

en: The language the node is written in.
nl: De taal waarin de node is geschreven.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: The optional 'mission' of the site.
nl: De 'missie' van de site (optioneel).

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: The URL of the site's front page.
nl: De URL van de voorpagina.

en: The unique ID of the taxonomy term.
nl: Het unieke ID van de taxonomieterm.

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
nl: Het unieke ID van de taxonomiewoordenlijst.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
nl: De naam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van het gebruikersaccount.

en: The login name of the user account.
nl: De gebruikersnaam van het gebruikersaccount.

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: The unique ID of the content item, or "node".
nl: Het unieke ID van het inhoudsitem, of 'node'.

en: No tokens available.
nl: Geen tokens beschikbaar.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
nl: Klik op een token om het toe te voegen aan het veld dat het laatst aangeklikt is.

en: List of the currently available tokens on this site
nl: Lijst van beschikbare nodes op deze website

en: Insert this token into your form
nl: Plaats deze token in uw formulier

en: First click a text field to insert your tokens into.
nl: Klik eerst een tekstveld aan om uw tokens in te plaatsen.

en: Comment creation
nl: Reactie-aanmaak

en: Unfiltered name of top taxonomy term.
nl: Ongefilterde naam van de bovenliggende taxonomie-term.

en: Unfiltered name of top term's vocabulary.
nl: Ongefilterde naam van de bovenliggende woordenlijst.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het ongefilterde menu-pad (zoals weergegeven in de broodkruimel-navigatie), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: The current
nl: De huidige

en: raw user input
nl: onbewerkte gebruikersinvoer

en: Warning: Token value contains raw user input.
nl: Waarschuwing: Tokenwaarde bevat onbewerkte gebruikersinvoer.

en: !description year (four digit)
nl: !description jaar (vier cijfers)

en: !description year (two digit)
nl: !description jaar (twee cijfers)

en: !description month (full word)
nl: !description maand (woord)

en: !description month (abbreviated)
nl: !description maand (afkorting)

en: !description month (two digits with leading zeros)
nl: !description maand (twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: !description month (one or two digits without leading zeros)
nl: !description maand (één of twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: !description week (two digits with leading zeros)
nl: !description week (twee cijfers met voorloopnullen)

en: !description date (numeric representation of the day of the week)
nl: !description datum (numerieke weergave van de dag van de week)

en: !description day (full word)
nl: !description dag (woord)

en: !description day (abbreviation)
nl: !description maand (afkorting)

en: !description day (two digits with leading zeros)
nl: !description dag (twee cijfers met voorloopnullen)

en: !description day (one or two digits without leading zeros)
nl: !description dag (één of twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
nl: De ongefilterde tekst die in het menu als linktekst voor dit item gebruikt wordt.

en: The unique ID of the author of the comment.
nl: De unieke ID van de auteur van de reactie.

en: The title of the node the comment was posted to.
nl: De titel van de node waar de reactie op geplaatst is.

en: The login name of the author of the node.
nl: De loginnaam van de node-auteur.

en: The email address of the author of the node.
nl: Het e-mailadres van de node-auteur.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
nl: De verklaring van de laatste wijziging aan de node.

en: Node modification
nl: Node-aanpassing

en: User's registration
nl: Registratie van gebruiker

en: User's last login
nl: Laatste login van gebruiker

en: The current date in the user's timezone.
nl: De huidige datum in de tijdzone van de gebruiker.

en: The URL of the account edit page.
nl: De URL van de account-bewerkingspagina.

en: The title of the current page.
nl: De titel van de huidige pagina.

en: The URL alias of the current page.
nl: De URL-alias van de huidige pagina.

en: The URL of the current page.
nl: De URL van de huidige pagina.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
nl: Het paginanummer van de huidige pagina wanneer gepagineerde lijsten worden gebruikt.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
nl: Het %element-title gebruikt de volgende ongeldige tokens: @invalid-tokens.

en: The unique ID of the node's menu link.
nl: De unieke ID van de menulink van de node.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
nl: De unieke ID van de bovenliggende menulink van de node.

en: @token (defined by modules: @modules)
nl: @token (gedefinieerd door modules: @modules)

en: Duplicate tokens
nl: Tokens dupliceren

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
nl[0]: Het %element-title dient minimaal een token te bevatten.
nl[1]: Het %element-title dient mintens @count tokens te bevatten.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
nl[0]: Het %element-title mag hooguit een token bevatten.
nl[1]: Het %element-title moet hooguit @count tokens bevatten.

en: @type tokens
nl: @type-tokens

en: global token
nl: algemene token

en: The URL alias of the parent menu link of the node.
nl: De URL-alias van de bovenliggende menulink van de node.

en: The name of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waar de taxonomieterm bij hoort.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De optionele beschrijving van de woordenlijst waar de taxonomieterm toe behoort.

en: UNIX timestamp format
nl: UNIX-tijdstipformaat

en: !description date in 'small' format. (%date)
nl: !description-datum in 'klein' formaat. (%date)

en: !description in UNIX timestamp format (%date)
nl: !description in UNIX-tijdstip formaat (%date)

en: !description in 'time-since' format. (%date)
nl: !description in 'tijd-sinds'-formaat. (%date)

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %mail.
nl: Vul een geldig e-mailadres in of gebruik een e-mailadres-token zoals %mail.
