Token (6.x-1.16) - en to pl translation catalogue (85 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: error
pl: błąd

en: Message
pl: Wiadomość

en: Placeholder tokens
pl: Wzorce

en: action
pl: akcja

en: Sent email to %recipient
pl: Wysłano e-mail do %recipient

en: Unable to send email to %recipient
pl: Wysłanie wiadomości e-mail do adresata %recipient jest niemożliwe.

en: The subject of the message.
pl: Temat wiadomości.

en: Recipient
pl: Adresat

en: The name of the menu the node belongs to.
pl: Nazwa menu do którego przynależy węzeł.

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Token
pl: Wzorzec

en: Token actions
pl: Akcje oparte o wzorce

en: Replacement value
pl: Treść zastępująca

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
pl: Adres URL, pod który przekierowuje się użytkownika. Może to być adres wewnętrzny, taki jak "node/1234", lub zewnętrzny, np. "http://drupal.org".

en: Node creation
pl: Utworzenie węzła

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
pl: Ścieżka w menu tak jak w ścieżce nawigacyjnej, nie zawiera Home ani [menu]. Oddzielona znakami /.

en: Name of top taxonomy term
pl: Nazwa głównego terminu taksonomii

en: ID of top taxonomy term
pl: ID głównego terminu taksonomii

en: Name of top term's vocabulary
pl: Nazwa głównego słownika terminu taksonomii

en: ID of top term's vocabulary
pl: ID głównego słownika terminu taksonomii

en: The text used in the menu as link text for this item.
pl: Tekst użyty w menu jako odnośnik do tego elementu.

en: The title of the node's book parent.
pl: Tytuł książki będącej elementem nadrzędnym.

en: The id of the node's book parent.
pl: Numer ID książki będącej elementem nadrzędnym.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
pl: Tytuły wszystkich elementów nadrzędnych w hierarchii książki.

en: The name of the currently logged in user.
pl: Nazwa aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: The user ID of the currently logged in user.
pl: ID aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: The email address of the currently logged in user.
pl: Adres e-mail aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: Display a tokenized message to the user
pl: Wyświetl użytkownikowi komunikat utworzony za pomocą wzorców

en: Send tokenized e-mail
pl: Wyślij e-mail utworzony za pomocą wzorców

en: Redirect to a tokenized URL
pl: Przekieruj na adres URL utworzony za pomocą wzorców

en: The email address to which the message should be sent.
pl: Adres e-mail na który powinna zostać wysłana wiadomość.

en: The message that should be sent.
pl: Wiadomość, która powinna być wysłana.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
pl: Następujące wzorce mogą być użyte do wygenerowania adresu URL. W zależności od kontekstu w jakim działanie jest wyzwalane niektóre wzorce mogą nie być dostępne.

en: The message to be displayed to the current user.
pl: Wiadomość, która ma być wyświetlona aktualnemu użytkownikowi.

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
pl: Następujące wzorce mogą być użyte w adresie URL. W zależności od kontekstu w jakim działanie jest wyzwalane niektóre wzorce mogą nie być dostępne.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
pl: Dostarcza API do zamiany symboli na rzeczywiste dane.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
pl: Dostarcza rozbudowane wersje działań zautomatyzowanych rdzenia Drupala przy pomocy modułu Token.

en: The title of the comment.
pl: Tytuł komentarza.

en: The title of the node.
pl: Tytuł węzła.

en: The name of the site.
pl: Nazwa witryny.

en: The unique ID of the comment.
pl: Unikatowy identyfikator komentarza.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
pl: Unikalne ID węzła do którego dodano komentarz.

en: The name left by the comment author.
pl: Nazwa pozostawiona przez autora komentarza.

en: The email address left by the comment author.
pl: Adres e-mail pozostawiony przez autora komentarza.

en: The home page URL left by the comment author.
pl: Adres strony wprowadzony przez autora odpowiedzi.

en: The formatted content of the comment itself.
pl: Sformatowana treść odpowiedzi.

en: The number of comments posted on a node.
pl: Liczba komentarzy dodany przy wpisie.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
pl: Ilość odpowiedzi do wpisu od czasu gdy użytkownik widział go po raz ostatni.

en: The type of the node.
pl: Rodzaj wpisu.

en: The human-readable name of the node type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa typu wpisu.

en: The language the node is written in.
pl: Język w jakim wpis został napisany.

en: The URL of the node.
pl: Adres URL węzła.

en: The slogan of the site.
pl: Slogan witryny.

en: The administrative email address for the site.
pl: Administracyjny adres e-mail dla tego serwisu.

en: The URL of the site's front page.
pl: Adres URL strony głównej serwisu.

en: The unique ID of the taxonomy term.
pl: Unikalny ID terminu kategorii.

en: The name of the taxonomy term.
pl: Nazwa terminu kategorii.

en: The optional description of the taxonomy term.
pl: Opcjonalny opis terminu kategorii.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
pl: Unikalne ID słownika taksonomii.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
pl: Nazwa słownika.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
pl: Opcjonalny opis słownika.

en: The unique ID of the user account.
pl: Unikalne ID użytkownika konta.

en: The login name of the user account.
pl: Nazwa użytkownika konta.

en: The email address of the user account.
pl: Adres e-mail użytkownika konta.

en: The URL of the account profile page.
pl: Adres URL do strony profilu konta.

en: The unique ID of the content item, or "node".
pl: Unikalny identyfikator wpisu.

en: No tokens available.
pl: Brak dostępnych wzorców.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
pl: Kliknij na wzorzec w celu dodania go do pola, które było aktywne jako ostatnie.

en: List of the currently available tokens on this site
pl: Wykaz aktualnie dostępnych wzorców na tej witrynie.

en: Insert this token into your form
pl: Wstaw ten wzorzec do formularza

en: First click a text field to insert your tokens into.
pl: Najpierw kliknij w pole tekstowe, do którego będą wstawione wzorce.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
pl: Wyjaśnienie ostatnich zmian dokonanych na segmencie.

en: The URL of the account edit page.
pl: Adres URL strony edycji konta.

en: The title of the current page.
pl: Tytuł bieżącej strony

en: The URL of the current page.
pl: URL bieżącej strony

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
pl: Numer strony w trakcie przeglądanie stronicowanej listy.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
pl: Element %element-title używa niedozwolonych wzorców: @invalid-tokens.

en: @token (defined by modules: @modules)
pl: @token (zdefiniowany przez moduły: @modules)

en: Duplicate tokens
pl: Powielone wzorce

en: The following tokens are defined by multiple modules and may cause problems when performing token replacement.
pl: Następujące wzorce są definiowane przez więcej niż jeden moduł równocześnie i mogą sprawiać problemy w trakcie podstawiania.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
pl[0]: Element %element-title musi zawierać co najmniej jeden wzorzec.
pl[1]: Element %element-title musi zawierać co najmniej @count wzorce.
pl[2]: Element %element-title musi zawierać co najmniej @count wzorców.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
pl[0]: Element %element-title może zawierać co najwyżej jeden wzorzec.
pl[1]: Element %element-title może zawierać maksymalnie @count wzorce.
pl[2]: Element %element-title może zawierać maksymalnie @count wzorców.
