Token (6.x-1.17) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: error
af: fout

en: Message
af: Boodskap

en: action
af: aksie

en: Anonymous
af: Anoniem

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.
