Token (6.x-1.17) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་
