Token (6.x-1.17) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: error
eo: eraro

en: Message
eo: Mesaĝo

en: action
eo: ago

en: Sent email to %recipient
eo: Sendis retpoŝton al %recipient

en: Unable to send email to %recipient
eo: Ne eblas sendi retpoŝton al %recipient

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
eo: La URL al kiu la uzanto devas esti alidirektita. Tio povas esti interna URL kielnode/1234 aŭ al ekstera URL kiel http://drupal.org.
