Token (6.x-1.17) - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: error
gl: erro

en: Message
gl: Mensaxe

en: Placeholder tokens
gl: Comodíns receptáculos

en: action
gl: acción

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
gl: Non foi posíbel enviar o correo-e a %recipient

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Recipient
gl: Recipiente

en: The name of the menu the node belongs to.
gl: O nome do menú ao que pertence o nodo.

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tokens
gl: Comodines

en: Token
gl: Símbolos

en: Replacement value
gl: Valor de reemplazo

en: Replacement patterns for @name
gl: Patróns de sustitución para @name

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
gl: O URL ao que debe ser redirixido/a o/a usuario/a actual. Este pode ser un URL interno como node/1234 o un URL externo como http://drupal.org.

en: Token replacement patterns
gl: Patróns de sustitución dos símbolos

en: Send tokenized e-mail
gl: Enviar correo-e con símbolos

en: The title of the comment.
gl: O título do comentario.

en: The title of the node.
gl: O título do nodo.

en: The name of the site.
gl: O nome do sitio.

en: The unique ID of the comment.
gl: O ID único do comentario.

en: The name left by the comment author.
gl: O nome deixado polo autor comentario.

en: The email address left by the comment author.
gl: O correo electrónico deixado polo autor do comentario.

en: The home page URL left by the comment author.
gl: A URL da páxina do autor do comentario.

en: The formatted content of the comment itself.
gl: O contido formateado do comentario mesmo.

en: The number of comments posted on a node.
gl: O número de comentarios enviados a un nodo.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
gl: A cantidade de comentarios enviados a un nodo dende a última vez que o usuario o visitou

en: The unique ID of the author of the node.
gl: O ID(número) único do autor do contido.

en: The type of the node.
gl: O tipo de nodo.

en: The human-readable name of the node type.
gl: O nome para os usuarios do tipo de nodo.

en: The language the node is written in.
gl: O idioma no que está escrito o nodo.

en: The URL of the node.
gl: A URL do nodo.

en: The slogan of the site.
gl: O eslogan do sitio

en: The administrative email address for the site.
gl: O correo electrónico de administración do sitio.

en: The URL of the site's front page.
gl: A URL da páxina principal do sitio.

en: The unique ID of the taxonomy term.
gl: O ID único do termo de taxonomía.

en: The name of the taxonomy term.
gl: O nome do termo de taxonomía.

en: The optional description of the taxonomy term.
gl: A descrición opcional do termo de taxonomía.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
gl: O ID único do vocabulario de taxonomía

en: The name of the taxonomy vocabulary.
gl: O nome do vocabulario de taxonomía.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
gl: A descrición opcional do vocabulario de taxonomía.

en: The unique ID of the user account.
gl: O ID único da conta de usuario.

en: The login name of the user account.
gl: O nome de inicio de sesión da conta de usuario.

en: The email address of the user account.
gl: O enderezo de correo-eletrónico da conta de usuario.

en: The URL of the account profile page.
gl: A URL da páxina do perfil da conta.

en: The unique ID of the content item, or "node".
gl: O ID único do elemento de contido ou "nodo".

en: Warning: Token value contains raw user input.
gl: Advertencia: O valor contén a entrada do usuario sen modificar.

en: !description month (abbreviated)
gl: Mes !description (abreviado)

en: !description month (two digits with leading zeros)
gl: ! descripción de mes (dos díxitos con ceros a esquerda)

en: !description week (two digits with leading zeros)
gl: ! descripción de semana (dos díxitos con ceros a esquerda)

en: !description day (two digits with leading zeros)
gl: ! descripción de día (dos díxitos con ceros a esquerda)

en: The login name of the author of the node.
gl: O nome de usuario do autor do contido.

en: The email address of the author of the node.
gl: A dirección de correo-e do autor do nodo.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
gl: A explicación dos cambios máis recentes realizados no contido.

en: The URL of the account edit page.
gl: A URL da páxina de edición conta.

en: The unique ID of the node's menu link.
gl: O identificador único do enlace do menú do contido.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
gl: La identificación única do pai do menú de enlace do contido.

en: The URL alias of the parent menu link of the node.
gl: O alias da URL do enlace do menú principal do contido.
