Token (6.x-1.17) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: error
ka: შეცდომა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: action
ka: ოპერაცია

en: Sent email to %recipient
ka: წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: Unable to send email to %recipient
ka: შეუძლებელია წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: The subject of the message.
ka: შეტყობინების სათაური.

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: The name of the site.
ka: საიტის სახელი.

en: The slogan of the site.
ka: საიტის სლოგანი.
