Token (6.x-1.17) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: error
sl: napaka

en: Message
sl: Sporočilo

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
sl: URL na katerega bo uporabnik preusmerjen. To je lahko lokalni URL kot node/1234 ali zunanji URL kot http://drupal.org.

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.
