Token (6.x-1.17) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: error
th: ผิดพลาด

en: Message
th: ข้อความ

en: action
th: ใช้งานอยู่

en: Sent email to %recipient
th: ส่งอีเมลไปที่ %recipient แล้ว

en: Unable to send email to %recipient
th: ไม่สามารถส่งอีเมลไปที่ %recipient

en: The subject of the message.
th: ชื่อเรื่องของข้อความ

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: The title of the comment.
th: ชื่อเรื่องของความคิดเห็น

en: The unique ID of the comment.
th: หมายเลขเฉพาะสำหรับความคิดเห็น

en: The name left by the comment author.
th: ชื่อของคนแสดงความคิดเห็น

en: The email address left by the comment author.
th: อีเมลของผู้แสดงความคิดเห็น

en: The home page URL left by the comment author.
th: เว็บไซต์ของผู้แสดงความคิดเห็น

en: The formatted content of the comment itself.
th: รูปแบบเนื้อหาของความคิดเห็น

en: The number of comments posted on a node.
th: จำนวนความคิดเห็นที่เขียนในแต่ละ node

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
th: จำนวนความเขียนเห็นที่เขียนใน node นับตั้งแต่ถูกอ่านครั้งล่าสุด
