Token (6.x-1.17) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: URL
ug: ئادرېس

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: The home page URL left by the comment author.
ug: ئىنكاس يازغاندا قوشۇلغان URL .
