Token (6.x-1.18) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: error
az: səhv

en: Message
az: Mesaj

en: action
az: hərəkət

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Recipient
az: Alıcı

en: Anonymous
az: Anonim

en: The title of the comment.
az: Şərhin başlığı.

en: The name of the site.
az: Saytın adı.

en: The unique ID of the comment.
az: Şərhin unikal identifikatoru.

en: The email address left by the comment author.
az: Şərh müəllifinin buraxdığı e-poçt ünvanı.

en: The home page URL left by the comment author.
az: Şərh müəllifinin buraxdığı ana səhifənin URL-i.

en: The formatted content of the comment itself.
az: Şərhin özü formatlaşdırılmış məzmunu.

en: The human-readable name of the node type.
az: Düyün növünün insan tərəfindən oxuna bilən adı.

en: The URL of the node.
az: Nod URL-i.

en: The slogan of the site.
az: Saytın şüarı.

en: The administrative email address for the site.
az: Sayt üçün inzibati e-poçt ünvanı.

en: The unique ID of the taxonomy term.
az: Taksonomiya termininin unikal identifikatoru.

en: The name of the taxonomy term.
az: Taksonomiya termininin adı.

en: The optional description of the taxonomy term.
az: Taksonomiya termininin isteğe bağlı təsviri.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
az: Taksonomiya lüğətinin unikal identifikatoru.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
az: Taksonomiya lüğətinin adı.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
az: Taksonomiya lüğətinin isteğe bağlı təsviri.

en: The unique ID of the user account.
az: İstifadəçi hesabının unikal ID-si.

en: The login name of the user account.
az: İstifadəçi hesabının giriş adı.

en: The email address of the user account.
az: İstifadəçi hesabının e-poçt ünvanı.

en: The URL of the account profile page.
az: Hesab profili səhifəsinin URL-i.

en: The unique ID of the content item, or "node".
az: Məzmun elementinin unikal ID-si və ya "qovşaq".

en: The URL of the account edit page.
az: Hesabın redaktə səhifəsinin URL-i.
