Token (6.x-1.18) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: error
bg: грешка

en: Message
bg: Съобщение

en: action
bg: действие

en: Sent email to %recipient
bg: Изпратен имейл до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
bg: Не може да изпрати имейл до %recipient

en: The subject of the message.
bg: Тема на съобщението.

en: Recipient
bg: Получател

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
bg: URL адреса, към който трябва да бъде пренасочен потребителят. Това може да бъде вътрешен URL като node/1234 или външен като http://drupalbg.org.

en: The title of the comment.
bg: Заглавие на коментара.

en: The name of the site.
bg: Името на сайта.
