Token (6.x-1.19) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: error
hy: սխալ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: action
hy: գործողություն

en: Sent email to %recipient
hy: Ուղարկված նամակ  %recipient -ին

en: Unable to send email to %recipient
hy: Հնարավոր չէ ուղարկել էլ-նամակ հետևյալ հասցեին. %recipient

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: The title of the comment.
hy: Մեկնաբանության վերնագիր

en: The name left by the comment author.
hy: Մեկնաբաության հեղինակի կողմից գրված անունը:
