Token (6.x-1.19) - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Message
oc: Messatge

en: Placeholder tokens
oc: Getons de substitucion

en: action
oc: accion

en: Sent email to %recipient
oc: Corrièr electronic mandat a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
oc: Impossible de mandar un corrièr electronic a %recipient

en: The subject of the message.
oc: Lo subjècte del messatge.

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Token
oc: Geton (token)

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
oc: La URL a la qual l'utilizaire serà redirigit. Pot èsser una URL intèrna coma node/1234 o una URL extèrna coma http ://drupal.org.

en: The title of the comment.
oc: Lo títol del comentari.

en: The title of the node.
oc: Lo títol del nosèl.

en: The name of the site.
oc: Lo nom del site.

en: The unique ID of the comment.
oc: L'identificant (ID) unique del comentari.

en: The name left by the comment author.
oc: Lo nom daissat per l'autor del comentari.

en: The email address left by the comment author.
oc: L'adreça de corrièrs electronic daissada per l'autor del comentari.

en: The home page URL left by the comment author.
oc: L'URL de la pagina d'acuèlh sasida per l'autor del comentari.

en: The formatted content of the comment itself.
oc: Lo contengut mes en forma del comentari el-meteis.

en: The number of comments posted on a node.
oc: Lo nombre de comentaris postats sus un nosèl.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
oc: Lo nombre de comentaris postats sus un nosèl dempuèi la darrièra consultation del lector.

en: The type of the node.
oc: Lo tipe del nosèl.

en: The human-readable name of the node type.
oc: Lo nom afichat del tipe de nosèl.

en: The language the node is written in.
oc: La lenga dins la quala lo nosèl es écrit.

en: The URL of the node.
oc: L'URL del nosèl.

en: The slogan of the site.
oc: Lo slogan del site.

en: The administrative email address for the site.
oc: L'adreça de corrièrs electronic administrative pel site.

en: The URL of the site's front page.
oc: L'URL de la pagina d'acuèlh del site.

en: The unique ID of the taxonomy term.
oc: L'identificant (ID) unique del tèrme de taxonomia.

en: The name of the taxonomy term.
oc: Lo nom del tèrme de taxonomia.

en: The optional description of the taxonomy term.
oc: La descripcion facultativa del tèrme de taxonomia.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
oc: L'identificant (ID) unique del vocabulari de taxonomia.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
oc: Lo nom del vocabulari de taxonomia.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
oc: La descripcion facultativa del vocabulari de taxonomia.

en: The unique ID of the user account.
oc: L'identificant unic (ID) del compte d'utilizaire.

en: The login name of the user account.
oc: Lo nom de login del compte de l'utilizaire.

en: The email address of the user account.
oc: L'adreça de corrièrs electronic del compte utilizaire.

en: The URL of the account profile page.
oc: L'URL de la pagina del perfil del compte.

en: The unique ID of the content item, or "node".
oc: L'ID unic de l'element de contengut o "node".

en: No tokens available.
oc: Pas de getons (<em>tokens</em>) disponibles.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
oc: Clicatz sus un geton (<em>token</em>) per l'inserir dins lo camp que avètz seleccionat darrièrament.

en: List of the currently available tokens on this site
oc: Lista des getons (<em>tokens</em>) actualament disponible sus aqueste site

en: Insert this token into your form
oc: Inserir aqueste geton (<em>token</em>) dins vòstre formulari

en: First click a text field to insert your tokens into.
oc: Clicatz d'en primièr sus un camp de tèxte per inserir vòstres getons (<em>tokens</em>) dins celui -ci.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
oc: L'explication de la modificacion la mai recenta efectuada sul nosèl.

en: The URL of the account edit page.
oc: La URL de la pagina d'edicion del compte.

en: The title of the current page.
oc: Lo títol de la pagina actuala.

en: The URL of the current page.
oc: L'URL de la pagina actuala.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
oc: Lo numéro de pagina de la pagina correnta sus la visualizacion de listas paginadas.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
oc: Lo %element-title utiliza los getons (<em>tokens</em>) invalids seguents : @invalid-tokens.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
oc[0]: Lo %element-title deu contenir al mens @count geton.
oc[1]: Lo %element-title deu contenir al mens @count getons.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
oc[0]: Lo %element-title deu contenir al mai @count geton.
oc[1]: Lo %element-title deu contenir al mai @count getons.
