Token (6.x-1.19) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: error
sr: грешка

en: Message
sr: Порука

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Recipient
sr: Прималац

en: Anonymous
sr: Анонимни
