Token (6.x-1.12) - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: error
gl: erro

en: Message
gl: Mensaxe

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Placeholder tokens
gl: Comodíns receptáculos

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: action
gl: acción

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
gl: Non foi posíbel enviar o correo-e a %recipient

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Comment ID
gl: ID do comentario

en: Recipient
gl: Recipiente

en: The name of the menu the node belongs to.
gl: O nome do menú ao que pertence o nodo.

en: The name of the category.
gl: O nome da categoría

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Token
gl: Símbolos

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Replacement value
gl: Valor de reemplazo

en: tokens
gl: símbolos

en: User's name
gl: Nome do usuario

en: User's ID
gl: ID do usuario

en: User's email address
gl: Enderezo de correo-e do usuario

en: Days since the user registered
gl: Días desde que se rexitrou o usuario

en: User's last login date
gl: Última data de inicio de sesión do usuario

en: The current date in the user's timezone
gl: A data actual no fuso horario do usuario

en: Replacement patterns for @name
gl: Patróns de sustitución para @name

en: Comment title
gl: Título do comentario

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
gl: Título do nodo sen filtro. ADVERTENCIA - entrada de usuario en crudo.

en: Node author's user id
gl: Id do usuario autor do nodo

en: Node author's user name
gl: Nome do usuario autor do nodo

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
gl: Nome do usuario autor do nodo. ADVERTENCIA - entrada de usuario en crudo.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
gl: O URL ao que debe ser redirixido/a o/a usuario/a actual. Este pode ser un URL interno como node/1234 o un URL externo como http://drupal.org.

en: Token replacement patterns
gl: Patróns de sustitución dos símbolos

en: Comment's node ID
gl: ID do comentario do nodo

en: Comment title. WARNING - raw user input
gl: Título do comentario. ADVERTENCIA - entrada de usuario en crudo

en: Comment body
gl: Corpo do comentario

en: Comment body. WARNING - raw user input
gl: Corpo do comentario. ADVERTENCIA - entrada de usuario en crudo

en: Comment author's user id
gl: Id de usuario do autor do comentario

en: Comment author's user name
gl: O nome do usuario do autor do comentario

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
gl: Nome do usuario autor do comentario. ADVERTENCIA - entrada de usuario en crudo

en: Comment author's e-mail. WARNING - raw user input.
gl: Correo electrónico do autor do comentario. ADVERTENCIA - entrada de usuario en crudo.

en: Comment creation year (four digit)
gl: Ano de creación do comentario (catro díxitos)

en: Comment creation year (two digit)
gl: Ano de creación do comentario (dous díxitos)

en: Comment creation month (full word)
gl: Mes de creación do comentario (palabra completa)

en: Comment creation month (abbreviated)
gl: Mes de creación do comentario (abreviado)

en: Comment creation month (one or two digit)
gl: Mes de creación do comentario (un ou dous díxitos)

en: Comment creation week (two digit)
gl: Semana de creación do comentario (dous díxitos)

en: Comment creation date (day of month)
gl: Data de creación do comentario (día do mes)

en: Comment creation day (full word)
gl: Día de creación do comentario (palabra completa)

en: Comment creation day (abbreviation)
gl: Día de creación do comentario (abreviatura)

en: Comment creation day (one or two digit)
gl: Día de creación do comentario (un ou dous díxitos)

en: Node language
gl: Lingua do nodo

en: Node author's e-mail.
gl: Correo electrónico do autor do nodo.

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
gl: Correo electrónico do autor do nodo. ADVERTENCIA - entrada de usuario en crudo.

en: Node creation date (day of month)
gl: Data de creación do nodo (día do mes)

en: Node creation day (full word)
gl: Día de creación do nodo (palabra completa)

en: Node creation day (abbreviation)
gl: Día de creación do nodo (abreviatura)

en: Node creation day (one or two digit)
gl: Día de creación do nodo (un ou dous díxitos)

en: The name of the current Drupal website.
gl: O nome do actual sitio web de Drupal.

en: The slogan of the current Drupal website.
gl: O slogan do actual sitio web de Drupal.

en: Send tokenized e-mail
gl: Enviar correo-e con símbolos
