Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: error
az: səhv

en: Message
az: Mesaj

en: action
az: hərəkət

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Recipient
az: Alıcı
