Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: error
be: памылка

en: Message
be: Паведамленне

en: action
be: дзеянне

en: Unable to send email to %recipient
be: Немагчыма даслаць емэйл %recipient

en: The subject of the message.
be: Тэма паведамлення.

en: Recipient
be: Адрасат
