Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: error
bg: грешка

en: Message
bg: Съобщение

en: action
bg: действие

en: Unable to send email to %recipient
bg: Не може да изпрати имейл до %recipient

en: The subject of the message.
bg: Тема на съобщението.

en: Recipient
bg: Получател
