Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: Placeholder tokens
ca: Tokens comodí

en: action
ca: acció

en: Unable to send email to %recipient
ca: No s'ha pogut enviar el correu electrònic a %recipient

en: The subject of the message.
ca: L'assumpte del missatge.

en: Sender
ca: Remitent

en: Recipient
ca: Destinatari

en: The email address to which the message should be sent.
ca: L'adreça de correu electrònic a la que s'ha d'enviar el missatge.

en: The message that should be sent.
ca: El missatge que s'ha d'enviar.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
ca: Els següents tokens comodí es poden usar en la generació de la URL. Alguns tokens poden no estar disponibles, depenent del context en que es desencadena l'acció.
