Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: error
cs: chyba

en: Message
cs: Zpráva

en: Placeholder tokens
cs: Nahrazující tokeny

en: action
cs: akce

en: Unable to send email to %recipient
cs: Nebylo možné poslat e-mail na adresu %recipient

en: The subject of the message.
cs: Předmět zprávy.

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Recipient
cs: Příjemce

en: The email address to which the message should be sent.
cs: E-mailová adresa, na kterou by měla být zpráva odeslána.

en: The message that should be sent.
cs: Zpráva, která by měla být odeslána.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
cs: Následující nahrazující tokeny mohou být použity pro generování cesty URL. Nemusí být dostupné některé tokeny v závislosti na kontextu spouštěné akce.
