Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: error
cy: gwall

en: Message
cy: Neges

en: Placeholder tokens
cy: Symbolau daliwr lle

en: action
cy: gweithred

en: Unable to send email to %recipient
cy: Methu gyrru e-bost at %recipient

en: The subject of the message.
cy: Pwnc y neges.

en: Recipient
cy: Derbynnydd
