Token Actions Extras (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Subject
da: Emne

en: error
da: fejl

en: Message
da: Meddelelse

en: Placeholder tokens
da: Pladsholder-symboler

en: action
da: handling

en: Unable to send email to %recipient
da: Kunne ikke sende e-mail til %recipient

en: The subject of the message.
da: Meddelelsens emne.

en: Sender
da: Afsender

en: Recipient
da: Modtager

en: The email address to which the message should be sent.
da: E-mail-adressen som meddelelsen sendes til.

en: The message that should be sent.
da: Meddelelsen som skal sendes.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
da: Følgende pladsholdere kan burges til at oprette URL stien. Visse pladsholdere er muligvis ikke tilgængelige afhængigt af konteksten hvor handlingen udføres.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %mail.
da: Indtast en gyldig e-mail-adresse eller brug en symbolsk e-mail-adresse som f.eks. %mail.
